Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes jobb laptopot venni...

Érdemes jobb laptopot venni ezekre a célokra vagy nincs értelme Ennyitkölteni?

Figyelt kérdés

Elöre elnézést a helyesírási hibákért:


Amire használnám :

World of thanks meg hasonló közöségi játék iskolai feladat ( kb heti Max 1 alkalom: tz előtt a lényeget ki gyülytöm->leírom -> kinyomtatom-> tanulom (mükködö módszer)) 10. Es vagyok Késöbb talán aktivaban kell a gép tanulásra. Filmnésre meg Facebook ,sprint loyout (remélem jól irtam a nevét , ritkán használom: nyák tervező program)


Amire most telik: (lényeges adatok)

I3 5010u 2.1 ghz

4gb ram (böviteném idövel)

Intel hd 5500


Érdemes lenne dedikált videókártyás verziót venni (saját pénzböl nyár végére lenne talán)


Grafika téren nincsenek nagy elvárásaim asztaligépemen is minimum grafikán játszok


Most lumia 520 telefonom vagy (elavultnak érzem ) otthoni telefonozás idömet használnám gépre vagy laptopot hanyagoljam cseréljem le azt?


2016. márc. 12. 21:35
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem megéri venni eggyet, igaz nem tudom hogy milyen pénzügyi háttérrel rendelkezel vagy mennyit adnak a szüleid, de szerintem akkor érdemes laptopot venni ha hordozni szeretned a gépet, remélem segítettem valamit, sok sikert!
2016. márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
amit leírtál azon elfut az amit szeretnél, nekem is megy hasonlón a world of warships (sőt a grafkártyám még gyengébb is) és igen olyat válassz amibe tudsz még 4gb ramot tenni, idővel pedig ssd drive-ot. én most váltottam ssd-re és arcom leteszem h mennyit dobott a masinán...
2016. márc. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ment mindenkinek a zöld kéz
2016. márc. 13. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!