Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit ér egy 7 éves teletexe...

Mennyit ér egy 7 éves teletexes televítió ha el akarom adni?

Figyelt kérdés

Üzemképes mert a szekrény tetején letakarva nem használom 5 éve. távirányító már nem a sajátja de minden funkciója jó.

LG márka

35cm a képátmérő

Av SCART van.

És jó felbontású szép szinekkel közel nézéshez.

30000ft volt gyári doboz gyári számla.


Ma akarom eladni én 7000-ért gondoltam és 5000-ig engedném lealkudni ha a végén nem viszik el.

Köszönöm előre is a válasz.



2016. ápr. 3. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha CRT, akkor én sokkalom. 5000Ft-ért már kapok 55Cm-es Tv-t is, kiváló állapotban. Ha LCD, akkor a pontos típustól függ, de annyiért még el is vihetik.
2016. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen a tv! Crt-nek (nagyseggű) nincs már ára kb 5000 ért adhatod ,de lehet még abból cigánykodnak egy ezrest. Ha ez lcd (lapostv) akkor a 10 ezer is jó érte.
2016. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képcsöves ha mond valamit. Vastag hagyományos domborúképernyős.
2016. ápr. 3. 08:31
 4/9 anonim ***** válasza:

"35cm a képátmérő"?

Max. monitornak, pár ezer forintért, még ha lapos is!

2016. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát akkor 5 ezer kikiáltási és ha alkudnak akkor hagyd.Nagyon kicsike ez a tv ,de lehet valakinek még jó lesz biztonsági őr bódéba, kisgyereknek szobába, konyhai tv-nek stb
2016. ápr. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-4ezret ér, többet nem
2016. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg sem vették. :(
2016. ápr. 3. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora képátlóval CRT-ként nincs nagy értéke. 1-2Eft-ot talán adnak érte, ha kell valakinek. Ha elfér, egyszerűbb megtartani, aztán jól jöhet még. Nekem egy ilyen TV van a műhelyben, oda pl tökéletes.
2016. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy utálom a televíziót és 3m 6m a szobám. Kelett a bográcsnak a hely ezért menesztele a háztól. 5 éve örzöm a 7 éves tv készüléket. 2 évig sem én néztem. A mezzo csatorna volt az egyetlen ami ment rajta de azt sem néztem hanem halgattam. Sajnos más beállítottságú vagyok, és sajnos monitornak sem jó. De talán ha megkapom apámtól akkor kiviszem a vikkendházhoz, egyenlőre levittem a kamrába ahol ha valakinek kell ellophatja. :)
2016. ápr. 5. 22:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!