Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valami ötletetek arra,...

Van valami ötletetek arra, hogy ne törjön meg a fülhallgató a Jack csatlakozó tövében?

Figyelt kérdés

Idegesít, hogy 3 havonta cserélnem kell a fülesem.

Mindig a Jack csatlakozó tövében törik meg a vezeték, mert nagy a telefonom, és ha biciklizek, vagy ülök mindig hajlik, törik a csatlakozó vége.

Már próbáltam, hogy rugót teszek rá, de nem vált be.

Ha van valakinek valami más, bevált módszere örülnék ha megosztaná velünk.

Biztos sokaknak vannak ilyen problémái.



2016. ápr. 11. 23:04
 1/7 gnoomage ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy meg kell találni azt a fülhallgatót aminek a kábele elfogadható... 1 év alatt kb 5-6 fülesnek tört el a kábele, majd vettem ugyan abban az árkategóriában egy másikat és az tökéletesen jó már 1 éve..
2016. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tekerj rá szigszalagot
2016. ápr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Mert nem vigyázol rá, ez ennyire egyszerű. Én egy 2000 Ft-s Panasonic-al több ezer km-et letekerek és akkor cserélem, mikor a hangszóró kezd recsegni.
2016. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van valami ötletetek arra, hogy ne törjön meg a fülhallgató a Jack csatlakozó tövében?"

Van.


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. ápr. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 axonbite ***** válasza:
55%
én talán golyós toll rugót vagy valami hasonlót raknák tövébe.
2016. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

"gnoomage", megttaláltam árban, és hangzásban a megfelelőt. Drágább fülessel (3500 Ft-os Panasonic) is jelen volt a probléma.

"zener", köszi a tippet, én is gondoltam rá, de tartósabbnak találnám, ha zsugorcsövet tennék rá. Lehet meg is próbálom majd. :)

"zoligyerek", nem arról van szó, hogy nem vigyázok rá. Írtam a leírásban, hogy nagy a telóm, és amikor hajlik a combom, egyszerűen töri a jack végét. 3500 Ft-os Panasonic fülesem is ugyan így ment tönkre 3 hónap alatt.

"axonbite", írtam a leírásban, hogy próbáltam, de nem vált be. Ja és "raknák" => raknék (magyar nyelvtan).

4. válaszoló, köszönöm a linkeket, megrendeltem az L alakú jack csatlakozót. Remélem ez már beválik. :)

Ha lesz tapasztalatom hónapok múlva, és nem felejtem el, akkor megírom, hogy másnak is legyen megoldása ezzel szemben. ;)

2016. ápr. 14. 00:19
 7/7 A kérdező kommentje:

Már kicsivel több, mint 1 éve így használom a fülhallgatót és semmi baja!!

Köszönöm a jó tanácsot! :)

PIPA! ✓

2016. dec. 20. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!