Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy lehet törölni ezeket a...

Hogy lehet törölni ezeket a vírusokat?! Vagy újra kell telepíteni?

Figyelt kérdés

a következő a probléma


A gépem nagyon lassú és nehezen tölti be a weboldalakat. Illetve internet használat közben felül ahol a megnyitott oldalak fülei vannak,néha egy fehér villanás van. /nem tudom jobban elmagyarázni :D/


A Microsoft Security Essentials talált rajta böngészőmódosítót,reklámprogramot illetve valami Win32/Pokavampo nevű vírust. Elsőre úgy tűnik,hogy törli,de utána megint megtalálja őket.


Kipróbáltam az asw cleaner-t,az ilyeneket talált

C:\Users\guitar\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Local Extension\papbadoldddalgcjcicnikcfenodpghp


C:\ProgramData\appData\Local\crossbrowse


C:\ProgramData\appData\ihprotectupdate


Van esetleg valami vírusírtó ami megoldaná a problémát vagy muszáj újra telepíteni?


Kérlek egyszerűen válaszoljatok mert nagyon nem értek hozzá.


Köszönöm a segítséget!



2016. ápr. 19. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
crossbrowse maga egy vírus. :D ADW cleanerrel vagy Hitman Pro-val nyírd ki őket,tegyed fel az Adblock Plust meg egy AVG-t
2016. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam én hogy nem értek hozzá. :D De köszönöm megpróbálom kiírtani. :)
2016. ápr. 19. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá, érdemes szervizbe vinni a géped. :-)


Egyébként tölts le egy vírusirtó trialt: [link]

2016. ápr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!