Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erről a házimozi rendszerről...

Erről a házimozi rendszerről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

Egy Samsung F8000 TV-hez használnám. Fontos, hogy kicsi hangszórós legyen, mert a ferde tetőtéri fal miatt nem fér el az álló, valamint fontos az 5.1 és nem szeretnék magas árkategóriába menni, de fontos a jó hangzás.

Esetleg másik alternatíva?



2016. ápr. 23. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Logitech z906, annál jobb ilyen áron nincs. Teszel mellè egy mèdiaplayert ès kèsz.
2016. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyat tudnátok ajánlani, aminek vezeték nélküli csatlakozásúak a hátsók?
2016. ápr. 23. 18:54
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez nem kezel mindent (DTS-HD Master Audio Essential) és nekem ezekre is szükségem lenne.
2016. ápr. 24. 12:35
 4/11 JulesTS ***** válasza:

Az elvárásaid halmazainak nincs közös metszete...

Kicsi hangszórók/jó hangzás, alacsony árkategória/jó hangzás, alacsony árkategória/vezeték nélküli surround...

Ezekkel a kicsi hangszórókkal tuti nem lesz semmi használható mélyközeped, viszont az a bassreflex doboz ott fog dübögni. Ha ezt veszed, A bassreflex dobozt elhagynám (úgyis csak a szomszédok felidegesítésére lenne jó), az első két hangfalat lecserélném egy pár rendes hangfalra (csak kérdéses, hogy az erősítő hangváltója átállítható-e ehhez...).

2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ajánlani tudnál valamit? Már a vezetéken túl tettem magam, az lehet.
2016. ápr. 24. 13:23
 6/11 anonim ***** válasza:
A logitech egy nagyon jól összerakott rendszer, igazi mozira való szett, ès amikor földrengès van, akkor ott tènyleg földrengès van. THX minősítèse van, szóval a hangminősège is rendben van. Hallgasd még őket, mindenki fülènek más tetszik. Nekem mozihoz kell a mèlyláda, van aki nem szereti ès szèles spektrumú hangfalat tesz előre, ízlèsek ès pofonok.
2016. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Logitech nem játszik minden audiot, már előbb írtam ez a bajom velem, mert azokra is lenne szükségem.
2016. ápr. 24. 14:15
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt találtam: LG LHB725

Vélemény?

2016. ápr. 24. 14:24
 9/11 anonim ***** válasza:
DTS-t tudja, mást mit akarsz mèg? Amiről te beszèlsz, az egy erősítő külön, ami önmagában kerül 70-be. Az Lg, Samsung, stb szettek nem jók semmire, vagy akkor ne házimozi legyen a kèrdès.
2016. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az LG ezt tudja: LPCM LPCM

Dolby Digital Yes

Dolby Digital Plus Yes

Dolby TrueHD Yes

DTS Yes

DTS-HD High Resolution Audio Yes

MPEG 1/2 L2 Yes

MP3 ID3 Tag Yes

WMA Yes

AAC Yes

FLAC Yes


A Logitech valamivel kevesebbet, más fórumon is tapasztaltam. Miért rosszak ezek? Közel ugyan az az árfekvés. Nem vitatkozni szeretnék, csak kíváncsi vagyok.

2016. ápr. 24. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!