Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Erdemes venni meg egy tabletet...

Erdemes venni meg egy tabletet is ha mar van okostelefonom meg laptopom is? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.
2016. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyél egyet! Ha már te magad nem tudod eldönteni.
2016. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gomzoli válasza:

Attól függ mire kell?

Én például azért vettem egy 7"-os méretűt, hogy könyvolvasónak használjam este, alvás előtt. Vagy az ágyban fekve youtube-ot nézegetni. Egyéb dolgokra ott a pc.

2016. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni. Nekem van mindegyik, és mind másra máshol használom.
2016. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem. Én elkövettem ezt a hibát tavaly. Van laptopom és okos telefonom. Azért szerettem volna egy tabletet, mert nagyobb mint a telefon, de könnyebb cipelni, mint egy laptopot. Körülbelül 1 hónapig volt érdekes, de akkor is alig használtam. Azóta anyukám van megőrülve érte, így nem bántam meg, hogy megvettük, de én szinte semmit nem használom. Átneveztük "családi tabletnek". :D
2016. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gomzoli válasza:

Utólag jutott eszembe még egy dolog, amire kifejezetten jónak találom és használom is a tabletet: Skype beszélgetés.

Nem tudom hogy te használod-e, de nekem tetszik, hogy a lakáson belül jöhetek-mehetek beszélgetés közben, nem kell úgymond leülni elé.

Pont ilyen megfontolásból a vásárlásnál arra is ügyeltem, hogy két kamerája legyen (tehát a velem szembe néző -kijelző felőli oldalon is) a kis tabletnek.

2016. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!