Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok írni nekem egy PC...

Tudnátok írni nekem egy PC konfigit úgy 120000 Ft-ig? Játékra használnám. Ha lehet i5-ös procival.

Figyelt kérdés

Sajnos semmilyen alkatrészem sincs a géphez.

A játékok:TF2, Portal, Far Cry Primal mediumon.

Monitorral eggyütt kéne... 😓😭😭😭



2016. ápr. 30. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális monitor legalább 40k. Marad 80 a gépre. A leggyengébb i5 50k. Ennyi pénzből egy rendes irodai számítógépet nem raksz össze nemhogy egy gamert amin még médiumon is fusson az FC Primal.
2016. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 senior10 ***** válasza:

igazi Gamer gépet összerakni ennyiből felejtős. ez az összeg kb a proci és a videókártya árát takarja be. És akkor ott van még egy rendes tápegység, alaplap memória stb.

szerintem ha van rá lehetőség rakjál hozzá még ugyanennyit legalább, de lehet még az is kevés lesz. esetleg ha sikerül találni használt de nem agyonhajtott/széthúzott, hanem viszonylag még jó állaptú alkatrészeket akkor ha szerencséd van akkor talán. de ha mindenből vadiújat szeretnél akkor ennyi pénzzel nem mégy messzire gamer gép fronton.

2016. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből érdemesebb lenne használtan nézegetned. Ha mindenképp i5-öt akarsz akkor viszont feljebb kell vinned a keretet. Egy AMD is teljesen jól használható játékra és több pénz marad másra.

Random megnéztem egy hirdetést: (Nem reklám, nem ismerem az eladót.)

Ez az általad leírtaknak megfelel, viszont drágább.

[link]


De vannak AMD-s procival olcsóbbak is. Nézz szét, a legtöbb emberrel lehet alkudozni. Egyébként amit linkeltem, még jobb beállításokon is vinné a játékokat, mint medium.

2016. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Király! Köszi a válaszokat! A használt gepeknek majd utánanézek. Vagy gyűjtök még 200K felé. Köszi srácok!
2016. máj. 1. 09:23
 5/6 anonim válasza:

én kb 150ből raktam össze a gépem, és minden elmegy rajta szaggatás nélkül, változóan valami medium-on valami high-on, de én megvagyok vele elégedve :) viszont ez AMD-s gép, de teszteken majdnem viszi az i5 sebességet :) ha gondolod:


AMD FX 4300 25000 FT ( de ennél van erősebb is egy 10 ezerrel többért)

16 GB DDR3 1880 Mhz 25000 FT

ASUS M5A78L-M LX3 18000 FT

Nvidia Gefore 750Ti 2GB 40000 FT


ez így kb 11000 ezer forint, és még ott a hűtés, a táp, a gépház, meg a vinyó. de ezeket már saját ízlésed szerint belerakhatod :)de garantáltan nem fog szaggatni egy játék sem, saját tapasztalatból mondom ;)

2016. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Smicikee válasza:
Megcáfolnám az előttem felszólalókat, mert olyan laptopot, amin ezek a játékok legalább minimumon futnak, lehet kapni 180ért is vadi újan. I5ös proci, 4gb videókártya, 8gbram stb... csak szét kell nézni :)
2016. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!