Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a gond? XBOX 360on...

Mi lehet a gond? XBOX 360on akartam játszani a GTA 5 játékot és minden rendben ment bejelentkeztem aztán megjelennek ugye ezek a képek a játék töltésekor. A töltés jelző csík 2szer körbement aztán megállt mintha lefagyott volna.

Figyelt kérdés
ezután ujrainditottam de nem változott semmi és a mindig a betöltésnél lefagy vagy nem tudom. most vagy a játék lemezével vagy az XBOX 360-al van gond.

2016. máj. 8. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Lépés: nézd meg katcos-e a lemez


Ha nem, akkor valószínűleg olyankor kapcsoltad ki az xboxod, amikor töltést jelzett.


Teendő: xboxban törlöd a korábbi játék mentéseket

2016. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mér régen játszottam vele, de a játék két lemezes. Az egyik lemezt amelyik nem a play disc kötelező feltelepíteni a gépedre, kell neki vagy 7GB szabad hely. Utána a play discel lehet játszani (azt is feltelepítheted ha zavar a hang, szokták javasolni hogy máshova mint az install lemezt, tehát mondjuk pendrivera, mert különben szaggathat). Emellett a játékhoz kijött jópár GB ingyenes DLC, azt hiszem ezeket cak akkor kötelező letölteni ha online játszol, de ez nem biztos. Szóval ha van Xbox Liveod azt is érdemes letölteni, bent van a játék neve alatt. Aztán amikor először elindítod frissít egy csomót automatikusan és utána mennie kéne.
2016. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt ipyen.Az xbox felajálott live ról valami 15 mb os frissítést azt leszedtem aztán jó lett
2016. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!