Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem bírom az 5.1 házimoz...

Miért nem bírom az 5.1 házimozimat a számítógépre teni a scart cstlakozo-ra?

Figyelt kérdés
Próbáltam már az aux-ot. Bekapcsolom a házimozit miután betölti rendszert akkor benyomom az aux gombot semi nem jön be mint nem nyomtam be az aux gobot?
2016. jún. 8. 16:36
 1/2 Szirty ***** válasza:

Aha..

Tehát mit is dugtál mibe és mit vezettél honnan hova?

2016. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg nem érthető, hogy mit kérdezel!

Az 5.1 házimozi az erősítőből és hangfalakból áll. Az adja ki a hangot. Ha erre akarod rákötni a számítógépet, akkor nem értem a SCART kábelt, ami kb 15 éve volt használatos és nem nagyon láttam még olyan erősítőt, amin ilyen csatlakozás lenne. Ha AUX gombot benyomsz, akkor ott SZTEREÓ jelet fogsz kapni, nincs köze az 5.1-hez.



Szóval mit akarsz elérni és mi van hozzá otthon? Inkább ezt fejtsd ki, hátha úgy kapsz értelmes választ a problémádra.

2016. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!