Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autoba valo erositohoz kernek...

Nőcsábász8 kérdése:

Autoba valo erositohoz kernek segitseget. Eyg csomo oldalt atneztem de semmi. Valaki ert hozza vagy csinalt ilyet?

Figyelt kérdés
Van nekem egy AudioTon AM-309 2channel stereo power amplifier 2*100w es egy trafom ami tud 6-12-18-24V-ot es MAX 4,20A-t.Az erositonek a tapkabeljen 3 szal van:Ground,12V es egy sarga.Ezeket hogy tudnam osszekotni ???Ja es atranszformator ellvan latva egy KBL406-os egyeniranyitoval. Ha a groundot a minuszhoz kotom a 12v ot a pluszhoz akk semmit nem csinal de ha meg a sargat is hozza kotom a pluszhoz akk elkezd egyre hangosabban bugni.Tudnatok segiteni????

2016. jún. 27. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Mielőtt megvetted volna akkor kellett volna kérdezni hogy ez jó lesz-e így.

2. A bekötés jó, de nem így kell. Most már mindegy, szerezz valahonnan hozzá egy jó nagy kondenzátort és kösd az egyenirányító után. A terheletlen feszültséged magasabb lesz, a terhelt pedig alacsonyabb mint kellene, de fog szólni és nem fog búgni, max ha felhangosítod irtó torz lesz.

Az hogy meddig lesz jó, az nem rajtam múlik.

2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
miért nem vitted el olyanhoz aki ért hozzá? ...
2016. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 vatafak ***** válasza:
ha egy teszkógazdaságos 12 v os apadtert újítasz, azt használhatod a kapcsolt (sárga) drót külön meghajtására. de a 4 amper nem valami húsos..
2016. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kipróbálni szeretnéd, inkább keríts egy PC tápot hozzá.
2016. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valami rendes segitseg?
2016. jún. 30. 13:03
 6/9 A kérdező kommentje:
ES az megoldana ha vennek egy autoba valo radiot es akk azutan kotom az erositot???
2016. jún. 30. 13:08
 7/9 A kérdező kommentje:
mert szerintem 2*500watt-os woofer 2*75watt-os midrange es 2*50watt-os tweeter-em van amitt mentettni szeretnek es nem alacsony hangon.Tehat valami megoldast ra??? es nem muszaly laikus szavakkal irni mert elektronikat tanulok.Amm koszz a segitseget.
2016. jún. 30. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, akkor nem laikusan írom. Elmész a fenébe.

Ez egy nagy gányolás. Ha ezt tanulod akkor meg főleg.

Szóval remélem ez elég rendes segítség volt.

2016. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahogy latom ezen az oldalon is retardaltak van szoval bb
2016. jún. 30. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!