Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik gamer headsetet ajánlan...

Melyik gamer headsetet ajánlanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Headsetet szeretnék vásárolni, és kinéztem kettőt, amelyeknek a képességei megfelelőek nekem, és az lenne a kérdésem, hogy ti melyiket ajánlanátok?


Az egyik: [link]

És a másik: [link]


Szerintetek? Illetve milyen más jó gamer headseteket ajánlanátok kb. 30000 forintig?

Fontos nekem, hogy nagyon jó legyen a minősége, mert játékra használom, tehát nagyon fontos, hogy mindent jó minőségben halljak.

Köszi a válaszokat!



2016. júl. 2. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nagyon ellene vagyok a headseteknek semmi értelme ha Fejhalgatót akarsz veszel fejhalgatót ha mikrofont akkor mikrofont...

Vegyél egy jó minőségű fejhalgatót vmint egy teszkós mikrofont. Amúgy nézz körbe prohardveren.

2016. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Muszáj a headset, mert kell, hogy jól halljam a játékot, plusz, hogy közben mások is halljanak. Nem szeretnék vacakolni külön fülesekkel, neg mikrofonokkal. Köszi a válaszokat!
2016. júl. 4. 04:18
 4/6 VargaPeter1993 válasza:

az első válaszolóval értek egyet

20 és 30 ezer közötti árkategóriában ez a legjobb

[link]

kapsz hozzá mindent ami csak kell és iszonyat jó a hangzása

a mikrofonja is nagyon jó

és ezt nem csak én mondom ..nagyon sok videós ezt használja+egy fórumon se találkoztam hogy valaki panaszkodott volna rá

2016. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 VargaPeter1993 válasza:
viszont a cloud 2 nem tud semmivel se többet mint az 1 6 ezerrel többet nem ér (szerintem)
2016. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyetértek az első kommentelővel!


Nekem is olyanom van Rainbow six siege és cs go-ra tökéletes

:D

2016. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!