Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Androidos telefonnal működő...

Androidos telefonnal működő kontrollert/gamepadot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Elég régóta keresgélek de nekem csak az ár változása tűnik fel. Lehetőleg kábeles legyen mert nincs kedvem az elemekkel vacakolni, még OTG kábelt is vettem előre.


Köszi a válaszokat :)



2016. júl. 6. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak a Moga-s kontrollereket ajánlom, mivel kifejezetten Android rendszerhez van.(+minőségi) Vehetsz akár milyent, de azok nem biztos, hogy müködőképesek illetve, hogy tökéletesen müködnek Androiddal. Az egyetlen baj ezzel a joystickal, hogy Magyarországon nem nagyon kapható.(nem néztem utána nagyon, de lehetséges, h van MAgyarországon is) Viszont itt a hivatalos oldaluk! [link]
2016. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom nem kábeles. De nekem ilyenem van: Logitech Rumblepad 2 kép róla: [link]


Igaz vezetéknélküli. De otg kábellal nekem telón tökéletesen működik (Android 4.4.4) Illetve egy Samsung Galaxy I9205-ről beszélünk. (Mega 6.3)


De van pl vezetékesben is szóval nem kell parázni:


[link] Bár véleményem szerint sokkal jobb az elemes...:D nekem 2 Tesco-s elemmel is már hetek óta megy. úgy hogy csomót rezgettem hülyeségből xD Aztán ha kicsit tényleg értelmesebb elemeket raksz bele akkor tényleg sokáig bírja.

2016. júl. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!