Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 120000 Ft alatt milyen táblagé...

MagicalNutoka kérdése:

120000 Ft alatt milyen táblagépeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
120000 Ft alatt szeretnék egy táblagépet vásárolni.Az interneten böngészve rengeteg lehetőséget találtam.Kíváncsi vagyok, hogy milyen készüléket tudnátok ajánlani ;)

2016. júl. 8. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mennyi az a 120 ezer forint, szerintem valami egészen elrugaszkodott ár.

Az aliexpresst nézted már?

Fillérekért tolják a jó dolgokat.

Ha pedig 120 ezerért akarsz valamit venni, menj orvoshoz.

2016. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is tabot keresek már ki is néztem. Galaxy Tab s2-őt veszek, és nem aliexpressen mert nem fogok rá egy hónapot várni..
2016. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Tudod #1 igazad van. Alin vehetsz olcsóbban sz*r kínait 0 támogatással és ha baja van küldheted le Kínába hogy megállapítsák hogy télleg sz*r. Onnan még küldözgetik ide oda és talán egy fél év után haza jön sz*rul hogy pár nap múlva küldheted le..
2016. júl. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy aliexpressben és hasonló kínai rendelős oldalakban nem bízok elektronikus cuccok kapcsán, több ismerősömnek is volt már ebből problémája:/ és magyarországon sajnos nincsenek fillérekért a dolgok mint ezeken az oldalakon. De azért köszi a válaszokat :D
2016. júl. 8. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

ASUS ZenPad S 8.0

Samsung T700 Galaxy Tab S 8.4

HP Pro Tablet 610 G1


Ezek a legjobbak, amiket ennyiért találtam.

2016. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. júl. 10. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!