Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerinetetek jó ez az erősítő+...

Szerinetetek jó ez az erősítő+hangfal páros?

Figyelt kérdés

Hangfalak: [link]


Erősítő: [link]


Nincs sok pénzem, de szeretek zenét hallgatni, ezért gondoltam a használt cuccokra, szerintetek megéri ilyeneket venni vagy jobban járnék a garanciális cuccokkal? Nem akarok termeket hangosítani csak egy 20 négyzetméteres szobában lenne.



2016. aug. 2. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha erre van most pénzed és tényleg egy 20m2-es szobát akarsz behangosítani, akkor ez elég lesz. Az erősítő bő 15 éves forma lehet és gyanítom a hangfal még több is. Régen hallottam Schneider hangfalat, de akkoriban nem volt rossz márka.


Ilyenkor csak az a kérdés merül fel bennem, hogy vajon meddig bírják még? Az biztos, hogy ennyiért jobban fog szólni, mint egy minitorony, ami sokkal többe kerül.

2016. aug. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz a választ! Egy Videoton dc 2003 hangfalpár mennyivel lenne jobb a schneider hangfakaknál?
2016. aug. 3. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt anno Videotonom, de amikor meghallottam az Orion HS 500-astt, egyből lecseréltem. Aztán azt ütötte egy negyedakkora négyzetmembrános Pioneer S-300X és az már megvan ... 1994 óta, az a hátsó hangsugárzóm most is az otthoni házimoziban.


Szóval nem rajongok a Videotonért. Nagy, de semmit sem tud.

2016. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!