Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit jelent számítógépen a...

Mit jelent számítógépen a hangbeállításoknál a "jelszint? "

Figyelt kérdés

[link]


2.1-es Creative hangrendszer van a géphez csatlakoztatva. Próbáltam állítgatni a hangzást, és találtam egy ilyet. Ha a csúszkát magasabbra állítom, azt hiszem, csak annyit hallok, hogy hangosabb. Csak az én fülem ennyire rossz és más változás is van?

Pontosan mit jelent ez? Mi az optimális, ha van ilyen?



2016. szept. 22. 15:44
 1/2 Szirty ***** válasza:

A jelszint a hangerő :)

Jó ha van ilyen, különben csutka hangerővel bömbölne minden ami szól (a rajta lévő hangerő potméterrel is a jelszintet szabályzod).

2016. szept. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaa, akkor jó, köszi. :D Szóval feltolhatom maxra, semmit sem fog befolyásolni hangzásban? Mert a hangerőt a hangfalak távirányítójával szabályozom.
2016. szept. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!