Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok nekem jó tableteket...

Tudtok nekem jó tableteket mondani?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretném meglepni magam egy tablettel, ami jó minőségű és viszonylag olcsó. Főleg gamelésre használnám.

Kérlek, írjatok nekem saját véleményeket is, hogy nektek milyen van és hogy mik a tapasztalataitok. :)

(U.I.: A viszonylag olcsó az max 30000Ft, a nagyonfelsőhatár az 35000Ft)



2016. szept. 27. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Remélem ez troll kérdés mert ennyiért max papírnehezéket kapsz
2016. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs túl sok minden ebben az árfekvésben.

ipon:

[link]


[link]


Lehet érdemesebb lenne akkor használtan nézni hardverapron valami jobbat, mert ezek tényleg a belépőszintet képviselik.


(Bocsi a hosszú linkekért)

2016. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem kimondottan gamer tabletre gondoltam hanem amin lehet játszani is de mondjuk adatokat tárolni stb (meg olyan dolgokat csinálni mint egy átlag tableten xd)
2016. szept. 28. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
én 1 éve vettem Acer Iconiat akkor akciosan 35.000ft volt,rá pár nappal visszamnet 45.000-55.000 ft között..maximálisan elégedett voltam/vagyok vele igaz már nagyon ritkán használom
2016. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Játszani biztosan nem tabletet vennék. Sokkal jobban jársz egy PS vitával, n3ds-sel, vagy kifejezetten handheld konzollal. Több és jobb játékok vannak rá.

[link]

[link]


Persze ez csak egy egyéni vélemény.

2016. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja nekem ps vitám is meg ipad minim is van de ps vita sokkal jobb játékra
2016. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: igen, ezért mondtam én is a vitát pl, mert összehasonlíthatatlanul jobb egy kézikonzol, mint egy felsőkategóriás tablet Pluszba még a ps előfizetésben az elmúlt 2 évben rengeteg jó játékot kaptunk (havi 2 ingyenes). Ár érték arányba verhetetlen. A nintendo 3ds-t meg azért szeretem, mert imádom a zeldát. Már csak azért is érdemes megvenni. Egy 100k huf-os tableten sem fogsz soha úgy játszani mint ezeken.
2016. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat csak sajna szegény vitára nem nagyon lesznek rá aaa címek :/
2016. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaja, mert az android arról híres, hogy rengeteg jó minőségű aaa játékok vannak rá. Hasonlítsd össze a ps kínálatát az androidéval. Child of light, Valiant hearts, Dungeon Hunter, Fez, stb...
2016. szept. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom h nem jó mert én soul sacrafice-t tolom rajta és imádom a kis gépet de k.csög sony kb legyilkolta szegényt
2016. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!