Melyik fülest válasszam? Sennheiser vagy Skullcandy?

Figyelt kérdés

Egy ideje elég durván befürödtem a fülhallgatókkal, pedig pár éve nem volt problémám, most az utóbbi 3, azaz három darab fülessel durván megjártam. Panasonicot vettem, mert eddig is az volt, viszont mind a három (2000-6000 Ft értékig) BORZASZTÓ hangzású volt. Dobozhang, éles, 0 mélyhang, fájt a fejem egyetlen dal meghallgatása után is.

A másik nagy problémám az "agybedugós" fülhallgató, elég idegen tőlem, fáj a fülem és a fejem is tőle, de már ott tartok, hogy muszáj lesz megszoknom, ugyanis a füles-piacon nagyjából már csak ilyeneket lehet kapni - ha válogatni is akarok persze...


Olvasgattam itt a fórumon fülhallgatókról, és úgy látom, hogy többségében a Sennheisert javasolják, azon belül is a Sennheiser CX 300-II-t, illetve még nagyon sok jót olvastam a Skullcandy Ink'd 2, illetve Skullcandy JIB S2DUDZ-ről is.


Kérdésem a következő: melyiket vegyem heti használatra (nem napi), amelyik normál hangzású, hangos, nem megy tönkre 1-2 éven belül, és tényleg biztos, hogy nem fogok vele pórul járni?


Egyszerűen már ott tartok, hogy félek fülhallgatót venni, mert csak pénzkidobás lesz belőle...

Hozzáteszem, nem szánok tizenpár ezernél többet egy fülhallgatóra, hiába írják sokan, hogy "60-70k alatt nem érdemes venni", sajnos nem vagyok milliomos, még ezt is sokallom érte, mert eddig (az utóbbi már több mint 3 éves volt) a 2-3 ezressel tényleg nem voltak problémáim, de úgy veszem észre, egyre silányabb termékeket dobnak piacra. Kétségbeejtő a dolog.


A segítségeket - és a kulturált hozzászólásokat - előre is nagyon köszönöm!



2016. okt. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sennheiser
2016. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a SoundMagic E10-et ajánlom ennyiért.


[link]

2016. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A sounmagic jó, de kevés a mèly!
2017. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bozsika00 válasza:
2018. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!