Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet gyorsítása valamiképp?

Tablet gyorsítása valamiképp?

Figyelt kérdés

Adott egy gyári (tehát zsír új) Lenovo tab 2 a7-10f, amit egy képzéshez adtak.

A problémám, hogy már alapból laggol, mint az állat. Felraktam rá az Operát, belekattintok egy szövegdobozba, elkezdek gépelni és 10 karakter lenyomása után jut eszébe, ja írni is kéne valamit.


Nem egy nagy eresztés, de azért Wi-Firől weboldalakat böngészni csak tudni kéne nem? Reklám blokkolást meg közepes méretű képeket beállítottam, hogy kevesebb infót kelljen betöltenie.



2016. nov. 21. 20:25
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen tablet van. Én tettem rá egy clean mastert meg egy virusirtót. Nekem a billentyűzettel is baj volt
2016. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

LG mobil után nagyon furi, hogy máshol meg máshogy vannak a dolgok, de az sajnos gugli automatizált és az istenért se engedi felrakni rá az LG-s billentyűzetet....

Igazából az alap dolgokból lepucoltam egy rakatot, de még mindig laggol, pl görgetném lefele a weblapot és befagy.

2016. nov. 21. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!