Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nem vagyok megelégedve a...

Ha nem vagyok megelégedve a TV-vel akkor visszavihetem 3 napon belül és visszaadják az árát a Tescoban?

Figyelt kérdés

Egy Led TV-ről lenne szó, amit 2 napja vásároltam, viszont nem tudom kihasználni a HD részét, hisz amikor rákötöm a HD-s mediaboxra, akkor próbál csatlakozni de nem sikerül,csak szakadozó hangokat ad ki az épp aktuális műsorból és képet nem ad, illetve amikor csatornát váltok ,van hogy néha 1-2 mp-ig csúszik a kép,illetve amikor odakapcsol kissé beremeg szintén 1-2 mpig. Szerintem ezek nem normális dolgok egy Full HD-s TVnél de lehet, hogy Én tévedek.. mindennel próbálkoztam az elmúlt 2 napban de semmi sem segített, arról ne is beszéljük hogy borzasztó a képminőség..a régi doboz tv-nek sokkal tisztább képe van..de ez gondolom mellékes. Van itthon másik HD tv,az egy szó nélkül tud csatlakozni a mediaboxhoz és jó képe van.

Mivel egy akció alkalmával vásároltam, ezért nem tudom hogy tudják-e cserélni,vagy visszaadják az árát,vagy le kell-e vásárolnom kötelezően?Mire számítsak? Őszintén szólva a pénzt szeretném mindenképpen visszakapni, ez lehetséges-e? TESCO-ról van szó.



2016. nov. 26. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem működik, akkor a 72 órás cseregaranciában kötelesek cserélni
2016. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem tudják cserélni akkor pénzvisszafizetés? Azt nem lehet kérni,hogy mindenképpen a pénzt adják vissza?
2016. nov. 26. 22:07
 3/6 anonim válasza:
3 napos csere csak akkor van,ha hibás.Ezt kell Neked bizonyítani,nem kell hagyni Magad,mindent megpróbálnak.Ok nélküli csere 3 napon belül régen volt,Internetes rendelésnél van ilyen 15 napig.
2016. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hibás, akkor cserélik vagy javítják. Ha csak nem tetszik, akkor nem kötelesek visszavenni, kivéve, ha online rendelted, de akkor is csak abban az esetben, ha mint magánszemély vásároltad.
2016. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az nem számít hibának,hogy nem tudja a full HD-t visszaadni mert ugye nem tud csatlakozni,egy másik szintén full HD TV meg igen?
2016. nov. 26. 22:10
 6/6 anonim válasza:
53%
Ha elzárkóznak,panaszkönyvbe beírni,kérsz egy papírt,amire elkezded felírni a felügyeleti szerveket (látványosan!) közben mondod nekik,hogy mindegyiknél feljelented őket. (többször bevált,főleg ha tényleg igazad van ) Csak ügyesen!
2016. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!