Xbox ONE vagy Xbox ONE S karácsonyra szeretnék xbox one-t venni, melyik legyen?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik legyen a slim vagy a sima és miért ez vagy miért az??

2016. dec. 7. 16:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek
2016. dec. 7. 17:41
 2/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ha valaki nem válaszol azonnal. A két gép kb ugyanaz, de az S egy nagyon picit gyorsabb, viszont jóval kisebb. Ugyanazok a játékok futnak rajta. Ha nem találsz nagyon olcsón sima Xbox Onet az Shez képest akkor inkább az St vedd. Ha jól emlékszem most a legtöbb változatához ugyanazon az áron adnak egy új játékot is (Fifa17, Gears of War 4, Battlefield 1).


Egy 500Gbos S olyan 100e forint körül van, egy 1000GBos (1TB) meg 117e általában. Persze most karácsonyi akciók miatt lehet, hogy olcsóbban is van és adnak hozzá mást is mint egy játékot.

2016. dec. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazábol már ki is néztem magamnak egy s-t csak egy ismerosom azt mondta hogy az s két év alatt simán tönkre fog menni, és elbizonytalanodtam hogy most akkor meg e rendeljem vagy inkabb ne
2016. dec. 8. 14:37
 4/13 anonim ***** válasza:

Marhaság. Nem tudom az ismerősöd miről beszélt. Se az alapgépnek, se az Snek nincsen semmilyen szériahibája. Az Xbox 360 első szériájának voltak hibái vagy tíz évvel ezelőtt. Mi évek óta használjuk a barátaimmal a gépünket és semmi gondunk nem volt vele.


Egyébként 2 év háztól házig garancia van mindegyik gépre, ami azt jelenti, hogy ha mégis valami gond lenne vele akkor felhívod a Microsoft Xbox magyarországi ügyfélszolgálatát bármelyik hétköznap, beteszed a gépet egy dobozba és futárt küldenek érte saját költségükön ami elviszi javítani vagy cserélni a gépet a központjukba, majd visszahozza.

2016. dec. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azt szeretném megkérdezni,hogy xbox one vagy xbox 360-t használod évek óta? Egyébként nekem is van 2011 óta xbox 360 slimem és nekem is elég jól müködik még. Csak hát már nem igazán jönnek ki rá a játékok.
2016. dec. 9. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:

2006 óta van xbox 360am (ráadásul ez még a régi fajta nem slim)

2014 óta xbox one-om


Mind a kettő hibátlanul működik, a 360nak már nehezen nyílik a tálcája, de arra már nem költök, az one mellett úgyse használom.

2016. dec. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Még annyit hogy xbox one s ed van vagy sima?
2016. dec. 10. 10:25
 8/13 A kérdező kommentje:
Jajj hülye kérdés volt. Már rájöttem hogy az s csak idén jelent meg
2016. dec. 10. 10:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Barátomnak van sima. Kb megjelenéskor vette. Azt mondta annyi különbséget vett észre maximum, hogy a sima gépnek semmilyen hangja sincs (ha közel hajolsz teljesen akkor hallsz valami apró neszt esetleg), az Snek meg van egy kis ventillátor hangja. Ez amúgy természetese 3 decibellel hangosabb az S a tesztek szerint (viszont majdnem fele annyit fogyaszt áramban), de persze ez játék alatt nem hallható egyáltalán és még játékon kívül sem feltűnő.
2016. dec. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Úgy értettem barátomnak van S gépe na.
2016. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!