Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra irtó alssú lett a netem, mitől van ez? Vírus? Hogy lehet törölni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy volt egy idő amikor szörnyű lassú volt a netem.. Azután újra lett telepítve a gép és kb 3 hónapig jó is volt.. És most megint alig tölti be az oldalakat és játékokba is nagyon nagy pingem van lehetetlen játszani... league of Legendsel játszok általában.. gondoltam ma is felmegyek akkor még jó volt a net és felhivtam skypen régi haveromat akivel még ano loloztam .. és régen mikor játszottunk akkor is nagyon rossz volta net valamikor 4242 pingem volt valamikor jó volt 1 napig valamikor 5 percig jó 17 percig nem jó aztán ugrált aztán össze vissza volt jó és rosz a net... és játszottam vele és mikor beléptünk a mecsbe azelött egyszer nem volt magasabb pingem 30 nál Egyből 400+ lett.. Ezt okozhatta ő skypen vagy lolon ? nem létezik hogy 3 hónapig jó a net nem laggos a játék és mikor vele játszok abban pillanattól fogva mostanáig a weblapok se töltenek be meg semmi.. hogy tudom eltávolitani ha ez virus? ha nem akkor mi? Vírusirtottam rendszert visszállítottam de nem jó..

#internet #vírus #trójai #DDoS #internetes vírus #League of legends vírus #ingatózó internetkapcsolat #Vírusos internet
2016. dec. 18. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egyszerre megy a skype, meg a játék, akkor csak kevés a sávszélességed. Ha meg letöltés, torrent is fut, akkor biztos, hogy kevés.
2016. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!