Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudnék laptop billentyűzet...

Moonqueen053 kérdése:

Hol tudnék laptop billentyűzet matricát venni?

Figyelt kérdés
Toshiba laptopom van és szeretnék a billentyűzetre ilyen szép matricát(nem olyan egyszerű feketét mondjuk), hane pl. az amerikai videósoknál láttam ilyen szép mintásakat. Valaki tudja esetleg honnét tudnék ilyet beszerezni? Vagy eseteleg lehet ilyet valahol csináltatni...ami a saját ízlésednek megfelel, akkor lécci írjátok meg hol tudnék ilyet csináltatni! :/ Már régóta szeretnék rá szóval már itt lenne az ideje :)

2016. dec. 25. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"laptop billentyűzet matrica"

Ezt a különleges szöveget írd be a keresőbe és válogass!

2016. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már beírtam, de nem találtam olyat ami teszene csak ilyen totál egyszerű feketét/fehéret...nemrég láttam egy kéept egy olyanról ami fehér alapon egy (galaxy mintás) világtérkép van rajta

Nincs ötletetek olyat hol találhatok? Vagy valami szuperhősöset? :/

2016. dec. 26. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!