100. 000 forintért laptop?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amin elfut az Overwatch, Warframe, Assassin's Creed 3, TF2 lag nélkül. Itt olvasgatom a kérdéseket, hogy ezekhez a játékokhoz bőven 100.000 forint fölöttiek a jók. Ennyit szeretnék költeni rá, de fontos, hogy ezek a játékok fussanak rajta. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. jan. 2. 16:36
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

Én még 120 ezerért vettem karácsonyra. Négymagos AMD, 2GB videokártya, 4GB memória... Nos, azt mondanám, hogy ez nagyon nem való játékra, hiába jók a paraméterei. Bár nem játékra vettem, de azért kipróbáltam párat, amik nem nagy gépigényű játékok, és azok is csak lowon mentek inkább.


Inkább 150-200 körül kapsz laptopot, amin nagyjából futnak ezek, de inkább 200 fölött. Ennyiért használtan kapsz normális asztali gépet, ami ezeket bőven viszi.

2017. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sajnos szüleim nem nagyon engedik a pct, az új iskolába is kéne egy laptop. (ezért sajna valószínűleg nem lehet asztali gépem, s csak vitatkozni tudunk rajta) Ezért is lenne jó megoldás a laptop.
2017. jan. 2. 16:52
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem még 150-ért sem nagyon. Én 150-ért vettem nemrég márkás gépet, de eszembe sem jutna, hogy komolyabb játékokkal próbálkozzak rajta. Ráadásul én úgy kezdtem, hogy HDD-t kicseréltem SSD-re, ettől lett elviselhetőbb sebességű a gép.
2017. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy egyáltalán nem értek hozzá. Nekem csak az kéne, hogy az Overwatch elfusson rajta lag nélkül. Most ilyenem van, de ezen rettenetesen laggol és élvezhetetlen: [link]
2017. jan. 2. 16:55
 5/19 anonim ***** válasza:
jatekra vegyel inkabb tabletet
2017. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

En sem ertek hozza de gondolom alap h gamer laptop legyen, ugy nezem most kapasbol ez a legolcsobb.

[link]

..esetleg hasznaltan?

2017. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Tabletes: Nem minecraftozni szeretnék, hanem Overwatchozni. Van különbség.Bocs,de nagyon nagy hülyeséget mondtál. (el kéne olvasni a kérdést...)
2017. jan. 2. 17:06
 8/19 A kérdező kommentje:
17:06: köszönöm, sajnos még az a 70.000 forint... :( A használtság viszont jó ötlet, keresni fogok. Ment a zöld kéz neked s az elsőnek!
2017. jan. 2. 17:08
 9/19 anonim ***** válasza:

6-os vagyok

mondjuk utolag nezve lehet ez se gamer:D

2017. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
thx:) orulok ha segithettem
2017. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!