Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 bekapcsolom felpörög...

Dani50 kérdése:

Xbox 360 bekapcsolom felpörög a ventilátor kikapcsol és 2 poros led villog mitől lehet ez? Javítható?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Most halt meg a géped :D nézz szét neten vmi ilyesmit irj be hogy xbox 360 two red led vmit biztos kidob errol de asszem meghalt.
2017. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az szép azt hidtem hogy csak a ventivel van valami gebasz megnézem amit irtál köszi
2017. jan. 14. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb 1 éve hagytam ott a 360-mat.Rettenetesen szerettem,de már öreg volt és tudtam.hogy nem birja soká ezért elpasszoltam.Meg engem az is zavart,hogy már nem jöttek ki rá új játékok nagyon meg amit szerettem volna az se(r6s).Igaz kellett gyüjtögetnem de én ps4-re váltottam és megérte nagyom szerintem.Konkréten konzolt nem ajánlanék neked,de egy új generációsat beszerezhetnél szerintem.Ha szeretnél spórolni neten vedd meg.Pont ma néztem,hogy full új ps4et 65k-ért árulták.De xbox1 se rossz választás Remélem tudtam segíteni :) egyébként elso valaszolo vagyok
2017. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
one om is van de képzeljétek most szedtem szét a 360 at ha nincs rajta a burkolat hibátlan ha összecsavarozom ismét előkön a hiba
2017. jan. 14. 23:27
 5/7 A kérdező kommentje:
nos össze is raktam ha visszahúzom a csavarokat akkor nem megy viszont most nincsenek benne a főcsavarok amik összefogjál igy üzemel ciszont hangos a hűtő lehetséges hogy a venti krepált be?
2017. jan. 15. 00:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt írja a hivatalos weboldal, hogy túlmelegedés jelzésére szolgál. Biztos azért is jó ha leveszed a burkolatot. Ha a ventillátor tiszta és forog akkor max kicserélni lehet a ventit vagy megkérdezni szervizbe lehet-e ezzel valamit csinálni. Ha ez a legrégebbi fajta gép a "kövér" [link] akkor ne várjál tőle sokat, ezek már nagyon régiek és új korukban is sok baj volt velük sajnos.
2017. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom és mióta nincsnek benne a csavarok azóta jó.szerencsére és most átépítem egy kicsit plussz ventit kap és lehet ujra is pasztázom
2017. jan. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!