Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van ENNÉL jobb választás ezen...

Van ENNÉL jobb választás ezen az áron? Visz egy youtube videót ez akadásmentesen? Lehet használni töltőről?

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 18:07
 1/2 A kérdező kommentje:
2017. jan. 15. 18:08
 2/2 anonim válasza:

1.Az akai tablet téren nem valami nagyágyú szerintem, de egy youtube-ot szinte már bármilyen készülék gond nélkül elvisz (többek között ez is).

2.Ár tekintetében azért még nagyobb online boltok kínálatát is megnézném (pl.:emag, extremedigital stb. Ott szerintem találhatsz olcsóbban ilyen teljesítménnyel, vagy ilyen áron jobbat.

3.Olyan tabletről még nem hallottam, amit ne lehetne töltőről használni. (Csakhogy ne legyen kétséged, az áruházakban kiállított működő darabok mind folyamatosan töltőn vannak :) )

2017. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!