Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Attila021 nevű felhasználó kérdése:

Laptopot szeretnek vásárolni, mindenképp ASUS-T, a processzorral vagyok nagy gondba, hogy i7 két magos, vagy i5 négy magos a jobb választás.3D tervező programokhoz szeretnem használni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Asus, processzor

02-14 12:13  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ár? Nem biztos, hogy az Asus jó választás lesz egy munkára használt géphez.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 02-14 14:29 Privát üzenet
Mennyid van rá?Felesleges egy márkához ragaszkodni

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 02-14 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik videókártya lenne a legjobb választás?
Van ENNÉL jobb választás ezen az áron? Visz egy youtube videót ez akadásmentesen? Lehet használni töltőről?
Üdv. Melyik hangfalszett a jobb választás a JBL Arena 170 5. 0 vagy a Jamo S 626 HCS 5. 0?
Tabletet szeretnék vásárolni, melyik lenne a legjobb választás? Kb 50 ezret szánnék rá, a használttól sem zárkózom el.
ASUS Zenbook UX305 megfelelő választás lenne gépészmérnök egyetemista hallgatónak, elég lehet a videó kártya illetve a processzor teljesítménye tervező programokhoz?
Nagy bajba vagyok. Nem tudom eldönteni, hogy hova menjek tovább egyetemre, milyen szakra, még azt sem tudom, hogy mit szeretnék. Valami tipp, hogyan döntsek? Vagy, hogyan kezdjek neki.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu