Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Új tv vásárlása előtt állok...

Advance kérdése:

Új tv vásárlása előtt állok és UPC mediacarddal szeretném használni. Ven e jelentősége h az adott tv támogatja-e a DVB-C-t vagy a DVB-C2-t? Vagy csak elég a CI+ foglalat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 20. 12:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Még mielőtt megkapnám miért nem az ügyfélszolgálattal egyeztetek, elmondanám h a jelenlegi samsung tvmre is azt mondták nem működik vele és csak be tudtam vele üzemelni. A weboldalukon található kereső az eddig 10 tv típusára keresve( csak samsung és lg-vel próbálkoztam) alkalmatlan minősítést dobott ki (beleértve a saját tv-m is). Fel is hívtam őket és a CI+ foglalaton kívűl fogalmuk sincs az egészről, hogy a tv-nek mit is kéne még ezen kívűl tudnia.
2017. febr. 20. 12:27
 2/5 anonim ***** válasza:

MPEG4-es DVB-C tuner, és CI+ (fontos a "+") foglalat kell.

A UPC honlapjára csak azok a TV-k kerülnek fel, amiket ők is teszteltek. Természetesen nem tesztelhetik az összeset, így van egy csomó amivel működik a UPC TV, de a weboldalon nincs feltüntetve.

2017. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi hogy MPEG4 helyett van ahol H.264-et, vagy H.265-öt írnak, bár utóbbi nagyon ritka még. Leginkább UHD-s adásoknál használják.
2017. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! Lehet tudni h az árukeresőn a DVB-C2 az mit takar?
2017. febr. 20. 18:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A DVB-C továbbfejlesztett változata, de Németországon kívül tudtommal sehol nem használják. Legalábbis Magyarországon biztosan nem, és nem is fogják a közeljövőben.
2017. febr. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!