Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen élőképes drónokat...

Milyen élőképes drónokat ismertek 70000Ft alatt, vagy környékén?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy 2 Mpx-nél NE legyen rosszabb a kamerája, és jól jönne a hazatérő mód is.

2017. febr. 22. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért normális rádiót is alig kapsz...
2017. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen gépeket, ha jól akarsz kijönni, építeni kell. Egy dji phantom pl tudja ezeket, de annak gagyi a váza meg a motorja. Egyébként, ipari TV közvetítő gépek vannak, félmilliós áron. Ha hazatérő módot akarsz rá, az minimum egy Tarot vezérlő, ami kb 30 ezer forintnál kezdődik. Egy sima fpv szett, ami még a HD adást sem tudja, 30 ezer forint. Egy normális távirányító szintén olyan 40 körül van. És ezzel már túllépted a keretet. Esetleg racer gépben gondolkozhatsz, de gondolom kamerázni akarsz, szóval nem 5 perc repülési idő a cél. Ha kell segítség, írj privátot nyugodtan. Építettem már gépeket.
2017. febr. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia. Az előttem válaszolót egészíteném ki azzal, hogy ha okosan használod nem kell bele robotvezérlés, ja meg hogy van rendes távirányító 12 ezeréet is mint pl az FS-i6. Nekem racer drónom van és szeretnék én is idén építeni egy olcsóbb filmezős drónt. A 70 ezer szűkös de nem lehetetlen ha segít neked egy olyan akinek már van ilyen téren tapasztalata. A lényeg hogy külföldi vagy használt alkatrészeket külön kell összeválogatni és neked kell összerakni, így jössz ki a leg olcsóbban. Egyébként én úgy csinálnám hogy nem a hd kamera adja az élőképet hanem egy mellé rakott fpv kamera, amilyen a versenygépeken van olyat kapsz már 2-3 ezerért is. HD kamerának meg én a Firefly 7s-t ajánlom. Ha meg valami tanács kéne az építéssel kapcsolatban érdemes felkeresni Fpv racer facebook csoportokat, mert sok tagnak nem csak verseny gépe van.
2017. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 flysky ne pls... Nagyon szar, nekem tört már miatta több gépem is. Egy kalap szar többet ér nála. Legalább egy turnigy 9X kell, fe az is minimum egy corona modullal. De inkább FrSky DJTvel.
2017. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ennyiért nem haza hanem visszatérő mód lesz

ez pedig nagy különbség.

elmegy melletted és neki megy a fának ha nem veszed vissza az irányítást.

2017. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!