Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hang legyen a kocsiban?

Milyen hang legyen a kocsiban?

Figyelt kérdés
Sokan foglalkoznak saját kocsijuknál ezzel a kérdéssel, hogy belek*rnak egy mélyládát oszt' jó'van az úgy, vagy igényesen kiépítik hozzá a Mindent. A kérdés az lenne, hogy egy kis kocsiba, pl egy suzuki swift méretű autóba ti mekkora teljesítményű ládát, erősítőt, hangszóró szettet tennétek? Saját tapasztalat esetleg? Ne az a kerékleesős, de ne is az a halk suttogó fing legyen, hanem az a pont jó, messziről hallható, szép egyenletesen szólós legyen. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. febr. 22. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:

messziről hallható ?? na azért a suzuki swift nem az az autó amiben olyan messze lennél a hangszóróktól hogy messziről kellene hallani..

Amennyiben a véleményemet kéred, neked nagy durrogtató kell, ha azt akarod hogy messziről hallják.

Én régen (közel 20 éve) szerettem az autohifit, mostani autóm is rendben van pedig már öreg vagyok, ellenben nem lehet messziről hallani, ha igényesen építed ki. Igényes alatt a rezonanciák csillapítását értem, olyan subwoofer ami arra jó hogy belül legyen nagyon kellemes, rendes erősítő, hangszórók korrekt beszerelés korrekt irányokkal.


így szerintem maradj ott, hogy valami nagyot durranjon csattanjon, ez viszonylag emberi áron kihozható és tényleg messziről is hallani fogják..


Ha jól megcsinálod nem lesz olcsó móka, és nem igazán hallják messziről.

2017. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!