Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó bluetoothos fülhallg...

Milyen jó bluetoothos fülhallgatók vannak?

Figyelt kérdés

20 ezer forintig keresek Bluetooth-os fülhallgatót zenehallgatáshoz. Amiket eddig találtam:

-Samsung Level U

-Samsung Level Active

-Sony MDR-XB50BS


Elönyben azok, amiknek nincsen ilyen "nyakörvük" mint a Level U-nak. Fontos a basszus.

Tudnátok ajánlani párat? Nagyon megköszönném!



2017. márc. 5. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
A jó és a vezeték nélküli egy mondatban elég vicces...
2017. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem fog úgy szólni, mint egy hasonló árú vezetékes, de nem tudom nélkülözni sajnos azt a szabadságot, amit a bluetooth ad.
2017. márc. 5. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én pont most rendeltem az emagról egy ilyen Sony fülest:

[link]

Az kékből az újracsomagolt verzió, aminek abszolút semmi hibája leértékelve most csak 22900 Ft, ami egy picit drágább csak, mint az a kategória amit nézel, de Árukeresőn pl csupa jókat írtak róla, kiemelve, hogy a basszusa nagyon erős :) Remélem hamar megjön és saját tapasztalatom is lesz róla, ez lesz az első kábel nélküli fülesem.

2021. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helló! Köszi a választ! 2017 óta eltelt egy kis idő, szóval már nem aktuális a kérdés (másnak viszont segíthet). Egyébként egy BRAINWAVZ BLU-200-at vettem több külföldi oldal javaslatára. Nagyon szépen szólt, de az akku kegyetlen rossz volt. 3 órát bírt csak, állandóan tölteni kellett. Visszatértem a vezetékes füleshez, majd 2019-ben vettem egy Samsung Galaxy Buds-t. Ezt használom most is, kitűnő akkuidővel (6-8 óra), szépen szól, főleg a Windows 10 Dev Prew buildjével, ami már AAC kodeket is használ Bluetooth audióhoz. Külön tetszik ez a TWE "életérzés", hogy nincs több madzag, nem törik bele a telefonba a jack miközben lépek, nem törik meg a vezeték, a tok megvédi a fülest, automatikusan kapcsolódik, ha kinyitom a tokot, nem rántom ki a fülemből, ha elnézek balra a zebránál stb. Tölteni heti 2x kell, úgy, hogy napi több órát használom. Szóval elégedett vagyok vele, igaz, egy AptX kodek elfért volna.
2021. máj. 26. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!