Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép kerepelésre valami...

NeyX kérdése:

Számítógép kerepelésre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vettem egy extrásabb számítógépet(több ram jobb videókártya etc.) miután megvettem játszottam pár órát vele (használt gép) jeleztek az indiánok hogy itt valami nincs rendben, leáramtalanítottam minden, kicseréltem a tápot. Rá egy napra a számítógép bejelentkezés után kerregő hangot ad ki, egy ventillátorba se ér bele semmi, miután elindítom az Overwatch nevezetű játékot azután pedig elkezd valami nagyon gyorsan forogni a ventillátor vagy én nem tudom, elkezd szó szerint süvítő hang kijönni a házból, mi lehet a probléma? Használható így tovább a gép, vagy nem ajánlatos?

#számítógép #gép #Overwatch #gépkerepelés #tápprobléma #süvítés
2017. márc. 7. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Köptyé rá és csúszni fog,nem fog nyikorogni. :)

Viccet félretéve, nekem is süvìt, kerreg kattog a videókártya... eddig is csinálta, a gond most kezdett lenni vele, mert a videókártya csak úgy indul el, hogy manuálba rá kell kicsit pörgetni... de már betudom neki, hogy öreg gép... 6 éves... 6 évig gind nélkül ment... most meg már nem vagyok nagy sz.gépes igy már bem figlalkozok vele...

Ha téged zavar vidd szakemberhez.

2017. márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megoldanám es ha használnám is nem terhelnénk a rendszert ( semmi játék). Azt lehet tudni, hogy a hang milyen? YouTube link hogy kb? Mert nem mindegy h coilwhine, vagy csapágy zörej vagy akármi...
2017. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Használt gép esetén a csapágyas ventillátorokat ki kell cserélni vagy cseréltetni. A ventillátorok a hőterhelésnek megfelően fordulatszám-szabályozottak. Ha a játék nagyon igénybe veszi a procit és a videokártyát, akkor mind a kettő ventillátora megy mint a rakéta.

De ennek kereplés nélkül kell történnie!

2017. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha egy csapágyas a ventillátor és úgy használom még egy kis ideig, az nagyon nagy probléma?
2017. márc. 7. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!