Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptopot vegyek 150K...

Milyen laptopot vegyek 150K környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy laptopot de nem tudom milyet? (acer-ben gondolkodtam, de azon belül?) Amire szeretném használni: Videóvégés, játékok rendesen fussanak rajt.

Minimum szeretnék bele: 8GB RAM, 1TB tár, GTX750-es vidikártya, ja is minimum I5-ös proci (AMD, Intel Atom, meg a többi semmiképpen, csak I széria)

Ezt mind 150.000.-FT körüli árban szeretném.



2017. márc. 7. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
aludj el szépen kis Balázs...
2017. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen laptopot nem fogsz kapni 150ért zsír újan. Ha ilyet, vagy hasonlót szeretnél, minimum még egy százast dobj hozzá szerintem..

vagy vegyél használtan. [link]

Ez talán kielégíti az igényeidet. Árban is kedvező

2017. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor esetleg valami tanács, 150 környékéne valami jobb laptop..??
2017. márc. 7. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez most egy troll kérdés? Ennyiből egy jó biciklit, nem gamer laptopot.


Az, amit te szeretnél, az laptop esetében minimum 300.000 Ft, de lehet több.

2017. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába ajánl bárki is 150ért laptopot neked. Nem fogja kielégíteni az igényeid. egy átlag 150ezres laptop nem játékra, meg nem is videóvágasra van, hanem netezésre, filmezésre, és szövegszerkesztésre.
2017. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!