Melyik a jobb setup?

Figyelt kérdés

1. Setup: [link]


2. Setup: [link]



2017. márc. 9. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elsőt válaszd ha mindenképpen játékra akarod használni, mert erősebb is, meg nagyobb támogatás is van rá, stb. A dolog szépséghibája a DDR3, habár mindegy ha mindkettőnek 8 GB memóriája van, a DDR4 csak kicsit gyorsabb, viszont a Power Core Pro 9 (Mert ugye az az első konfig) a DDR3-tól eltekintve az lesz az ideális választás
2017. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azért azt még hozzátenném, hogy az ár már csak részletkérdés, hogy kitelik-e. 165 ezer FT-ba kerül az a konfig amit ajánlottam, másik 160 ezer FT.
2017. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,meg fogom fogadni. Köszönöm a véleményt! :)
2017. márc. 9. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyiket se válaszd. Előre összerakott gépet ne vegyél!


FX-processzorok elavultak, az az i3 meg túlárazott. Mindemellett semmi infó a tápegységről benne, (általában kispórolják, és olcsó, veszélyes tápegységek kerülnek az ilyen gépekbe) vagy konkrét terméktípusokról sem írnak.


Továbbá nem lehet ezeknek levenni az oldallapját, mert a levétellel megbontod a garanciát, ergo a 3 év alatt egy portalanítást nem tudsz rajta végrehajtani, vagy kicserélni valamit, ha szükséges.


A Számítástechnika kategóriában kérd meg az embereket, hogy rakjanak össze neked X összegért gépet, és PCX-ről, iponról, vagy Compkerről rendeld meg alkatrészenként (össze is szerelik, ha kéred).

2017. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm,megfogadom a tanácsot. :)
2017. márc. 10. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Negyedik válaszoló!


Tápot lehet 10 ezerért venni bele

2017. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!