Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt Xbox360 játék vagy...

Használt Xbox360 játék vagy az eredeti?

Figyelt kérdés

Nem értem mi a különbség a kettő között?

Én most konkrétan az ASSASSIN'S CREED IV BLACK FLAG-re gondolok. Az 576 KByte-on az eredetit 10.000 ft-ért láttam, viszont a használt csak 4.000 ft.

XboxLive-ot nem használok!



2017. márc. 23. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalomzavarban szenvedsz.

A használt is eredeti - csak nem bontatlan gyári csomagolásban kapod, mert valaki már játszott vele valameddig.

Nem azért olcsóbb, mert illegális, másolt kópiáról van szó.

2017. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi ezt értem, csak miért ennyivel olcsóbb?

Romlik a minősége? Nem férhetsz hozzá mindenhez a játékban?

2017. márc. 24. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2/2 Időpont ma 07:49

Semmi ilyesmi. Egyszerűen azért, mert használt. A neten már 1 - 2000 Ft-ért is kapsz.

Én direkt ezért vettem karácsra magamnak egy Xbox360-t, mert láttam milyen olcsók az eredeti, használt játékok.

Azóta a géphez kapott egy játékon kívül csak ilyenekkel játszom - semmi gondom nem volt eddig.

2017. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A használt játék két dologban különbözik. Az egyik hogy más játszott vele és emiatt a lemez karcolódhatott sérülhetett, sok függ attól hogyan tartották. Boltban minden lemezt kipróbálnak és políroznak is általában (lecsiszolják a karcokat). A másik pedig, hogy szoktak kódok lenni a lemezhez amiket az első tulaj szinte biztos, hogy elhasznált. Legtöbbször ezek a kódok csak extrák, de néha nem lehet multizni nélküle (persze ezeket a kódokat külön is megveheted xbox liveon).


Azért van ilyen durva különbség gyakran a használt és új játék között, mert a használt játéknak nagyon gyorsan lemegy az ára, ugyanis az emberek nem szeretnek használt dologért annyit fizetni (pedig ebben az esetben valószínűleg nem sok különbség van az új és aközött). Az új meg csak annyira megy amennyire a boltos akarja és ő nem nagyon szeretne bukni az árán. Tehát igazából az új AC4 - ami már egy tök régi játék a drága a boltban.

2017. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan ez mint az autó, csak kicsiben.

Megveszed 0 km-esen, kigördülsz vele a szalonból, és egy hónap múlva már csak kb. 20 % veszteséggel tudnád eladni.

2017. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!