Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki tudom softmodolni az XBOX...

Telefragger kérdése:

Ki tudom softmodolni az XBOX Classic-ot játék nélkül?

Figyelt kérdés
Na annyi a helyzet, hogy van egy xbox classic amit meg akarok venni de nincs játék hozzá. Sajnos venni jelenleg nem tudok, és meg akarom oldani a softmodolást, hogy HDD-ról is tudjak játszani. Láttam videókat, hogy valamilyen mentést kell felülírni vagy micsoda. Nem értek hozzá. Lehetséges?

2017. márc. 27. 00:36
 1/4 anonim válasza:
Tehát pénzed van gépre, de játékra már nincs? Használtan egy-két ezer ft az xbox játékok, javaslom nézegesd a hirdetéseket, rengeteget lehet találni.
2017. márc. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

A neten vannak leírások, videósak is, de ha nem értesz hozzá tönkreteheted a gépet. Jó lenne a géphez egy nagyobb HDD (csak bizonyos típusokat fogad el), de minimum kell egy xbox csatlakozós USB átalakító (megfelelő méretű pendriveal), egy eredeti első nyomású Splinter Cell játéklemez (nem a classic / platinum változat).


Elméletben amúgy nem vészes a dolog. Az SC az egyik legeslegelső játék volt a gépen és valami programozói figyelmetlenség folytán az eredeti változatban a játék bármilyen fájlt hajlandó betölteni ami a mentés könyvtárban van. Tehát van a modoláshoz szükséges szoftver, azt átmásolod a játék mentései közé, elindítod a játékot és betöltöd a "mentést" és kész már csinál is mindent.


Én személy szerint ilyet nem csináltam, biztos figyelni kell jópár dologra.

2017. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
"de nincs játék hozzá."-talán mert már be sem olvassa őket.nekem is van classicom,az eredeti lemezek másodpéldányait nemigen olvassa már.szerintem már nem találsz jó állapotút.
2017. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Geniusbat-nak üzenem, hogy ha nem tudsz segíteni, akkor ne írj ide! A kérdésben is ott van hogy nincs játék hozzá. Akkor ne ezt firtasd ember...
2017. márc. 27. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!