Khhmkhhm kérdése:

Processor tuning?

Figyelt kérdés
Egy Phenom X4 9500 2.2 ghz processort fel lehetne huzni valahogy legalabb egy 2.4ghz-re? Mert youtuben is lattam olyan videokat,hogy a 2.3ghz- bol csinalnak 2.8ghz 3.1ghz -t .

2017. márc. 27. 21:58
 1/5 Brandon41 ***** válasza:
Hát akkor lehet, csak kell egy oc képes tápegység, meg jó hűtés.
2017. márc. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg azt is letudnád írni,hogy hogyan kell ? :D mert ehhez én nemértek sajnos. :)
2017. márc. 28. 17:42
 3/5 Brandon41 ***** válasza:
Hát ha nem értesz hozzá, akkor elötte olvass utána hogy kell, nézzél róla videókat. De amúgy a cpu órajelet a bios-ban kell állítani és vele együtt a feszültséget is úgy hogy stabil legyen a rendszer. De mielőtt bármikor is hozzá kezdenél érdemes csinálni egy biztonsági mentést a fontos adatokról, mert ha rosszul csinálod akkor simán meg is ölheted a gépedet, és túlhajtásra nem szól a garancia.
2017. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Garancia igy sincs :D ez mar vagy 3-4 eves gep.:)

és én raktam ossze. szoval az orajelet megvaltoztatom + a cpu feszultseget is ?

2017. ápr. 5. 08:52
 5/5 Brandon41 ***** válasza:
Igen, de mindig fokozatosan egészen addig amíg a rendszer stabil nem lesz. Vagy van a másik mód ami egyszerűbb , változtatod a szorzót és te pedig csak a feszültséget állítgatod, persze ez is ugyanolyan veszélyes.
2017. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!