Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 4 vásárlása előtt...

Ceaser0712 kérdése:

Playstation 4 vásárlása előtt állok, de nem tudom eldönteni 500 GB-os vagy 1 TB-os konzolt vegyek. Storeban megvett játékok milyen nagyok általában, egy 500 GB-ossal nagyon hamar tele leszek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 20:26
 1/1 anonim válasza:
Érdemes az 1 Tb-osra beruházni. A Storból letöltött játékok nagyon sok helyet foglalnak. Példaképp, én nemrég töltöttem le a Doom-ot, ami 70 Gb-ot igényelt. Még néhány ilyen játék és az 500 Gb már meg is telt. Ráadásul a lemezes játékok is másolnak adatot a merevlemezre, valamint a system szoftver is jó sok helyet foglal, így már eleve annyival kevesebb jut a programoknak. Bár az igaz, hogy az új frissítés már támogatja a külső merevlemezre való telepítést.
2017. ápr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!