Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopom képernyője fekete,...

A laptopom képernyője fekete, a kurzor működik csak. Mit tegyek? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy Asus x541s laptopom, és bekapcsoltam, amire reagált de teljesen üres a képernyő, egyedül a kurzor látszik. Ha megnyomom a fn+f8-at akkor kiad valami "Project to a connected screen" panelt de más billentyűparancsra reagál. Nem tudom kikapcsolni, ha megnyomom a kikapcs gonbot akkor alvó üzemmódba kapcsol és ha utána megnyomok akármilyen billentyűt felébred, tehát újraindítani nemtudom. Akkumulátort nem lehet kivenni.

Kérlek valaki aki ért hozzá segítsen. A laptop nem régi fél éves sincs, tegnap még semmi baja nem volt.



2017. ápr. 17. 11:22
 1/6 anonim válasza:
Ctrl+Alt+Delete és ott az újraindítás, ha erre nem reagál akkor a kikapcs gombot nagyon hosszan nyomd, nekem úgy szokott sikerülni :)
2017. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy más billentyűparancsra NEM reagál. Köszi, de sajnos a ctrl alt delete se működik.:c
2017. ápr. 17. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy hosszan nyomva tartod a kikapcsoló gombot.
2017. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez sikerült nagyon szépen köszönöm!
2017. ápr. 17. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresd meg a garancialevelét, abban benne van, hol található a garanciális szervíze.

Úgy látszik, ma már minden laptop ilyen, gagyi műanyag alkatrészes "csoda", mármint csoda, ha fél évet kibírnak szervíz nélkül. Nekünk Lenovo Ideapad játszotta el ugyanezt, igaz, hat és fél hónaposan. Kijelzőt kellett cserélni.

2017. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek!
2017. ápr. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!