Hogyan tudnám elrejteni a kültéri wifi antennát? Padlásra terveztem, de csak a cserépen kívül fog használható jelet. Valaki valami jó megoldás?

Figyelt kérdés
Először is azért szeretném elrejteni mert...ez ilyen hosszú henger alakú van erre valami tipp, hogy mivel tudnám elrejteni vagy valamit kezdeni vele?

2017. ápr. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
álcázd kéménynek
2017. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szélkakasra gondoltam :D Egyébként azért gyenge mert vsznű jó hosszú koaxot tettél rá, és miért pont yagit vettél? Ha tudod hogy ilyen a célod akkor min. gridet kell venni.
2017. ápr. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na de amúgy meg mi a tökömnek rejtegeted?? Ez az enyém és se kutyát se macskát nem zavar..

[link]

Amit a képen látsz azt szemléltetni tettem be, az enyémet épp tegnap töröltem ki a gépről de a kéményre van erősítve attól 1 m-re, 1.5m koaxal.

2017. ápr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, kezd már baromi unalmas lenni, hogy ugyanazon a kérdésen kezdesz rugózni újra és újra.


Mi a francra számítasz B+, arra hogy ha valamit elég sokszor megkérdezel, akkor majd más választ kapsz, olyat, amit előre elképzeltél?


Akkor még egyszer, utoljára, lassan, szó-ta-gol-va leírom, amit privátban is megírtam:


-Mindkét oldalon kell nagy nyereségű irányított antenna.

-Az antennáknak látniuk kell egymást, optikai rálátás szükséges. Nem padlásra, nem kamrába, nem a szoba falára, és majd kilát az ablakon...

A privátban küldött eszközökkel működni fog.


De kérdezd meg még egy párszor, hátha addig átírják a fizika törvényeit, és műkdöni fog leárnyékolva, irányított antennák nélkül is.

2017. ápr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!