Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sal spa 4050 mélysugárzó jó...

Sal spa 4050 mélysugárzó jó lenne házon belül zenét hallgatni? Ha igen mivel hajtsam?

Figyelt kérdés

[link]


van egy nagy ládám amibe egy 30-as volt és 40-es szeretnék helyette.



2017. ápr. 22. 08:21
 1/5 monakritika ***** válasza:
szia ha van egy kicsit több pénzed akkor inkább master audio pa 15/8-ast vegyél, csak pár ezerrel drágább de kétszer jobban szól. Mastzer audiót bármien végfokkal hajthadod ami kevesebb mint 9 ohms mert 300wattig szinte mindent elbír. Sal spa-t meg ne vegyél fos a hangszóró nekem is volt csak a keret meg a mágnes használható fel belőle minden más gagyi.
2017. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké megy a zöld.

csak azért gondoltam mert volt egy spa 3040-em és viszonylag jól szólt.

ezért akartam egyel nagyobbat.

2017. ápr. 29. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:
utána néztem. hol érdemes rendelni?
2017. ápr. 29. 14:55
 4/5 monakritika ***** válasza:
[link] szerencsére még akciós rendeld addig míg olcsó, a szálítás nagyon gyors 2 nap maximum :)
2017. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 monakritika ***** válasza:
amúgy spa max skytec spl 400-al hajsd azzal fog a legjobban szólni az spa sal
2017. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!