Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki próbáltam egy PC kontroller...

Ki próbáltam egy PC kontrollert néhány NFS, GTA játékban, hogy képet kapjak a kezeléséről, de nem nagyon győzött meg vagy csak nekem tűnik nehezen kezelhetőnek? (2017)

Figyelt kérdés

Az NFS-ekben és egyéb autós játékokban elég jól teljesített, de a GTA játékokban nem tudtam a célra irányítani a célkeresztet. A PC-s GTA játékoknál ezt direkt csak egérrel lehet megcsinálni vagy a PS4, Xbox konzoloknál is így van?

Valamint a kamera sem fordul abba az irányba ahova a karaktert forditod pl: GTA 3, GTA VC.

Testelt Kontroller:

[link]



2017. ápr. 23. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hót gagyi kontrollerrel jó hogy nem. Vágod hogy a rendes Xbox-os meg PS-es kontrolleren van analog kar? Azzal simán normálisan lehet irányítani egy fps játékot, vagy bármelyik játékban a célkeresztet.
2017. ápr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó (szünet) Jó analóg kar, nem dobozban kaptam honnan tuthatam volna, hogy milyen játékokhoz jó. Csak kölcsön kértem egy hétre. Úgyhogy bocsi de nem etettek még a fejemre, szebben is kommentálhattad volna.


Akkor a két analóg kar mellett hány gombos Gamepad-et kell venni hogy passzoljon a mostani játékokhoz is, és ami 2017 után megjelenik?

2017. ápr. 23. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


igazából egyedül a Microsoft Xbox kontrollere garantálja a kompatibilitást.

2017. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!