Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet érdemes venni...

Milyen tabletet érdemes venni egyetemistának?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy érdemes lenne egy tabletre beruházni, és most pont van rá pénz is. Először egy Ipad Air 2-re gondoltam, de ahogy elnézegettem az androidos társait, nagyon tetszik még a Huawei Mediapad M3 és a Samsung tabletek is. Mivel egyetemista vagyok, fontos lenne, hogy tudjak bele jegyzetelni könnyen, akár külön billentyűzettel is, ha csak úgy megoldható. Illetve a másik fő funkciója a filmnézés lenne. Szerintetek mit válasszak? Meddig bírják ezek az Androidos tabletek? Más ajánlásokat is szívesen veszek :)

2017. máj. 5. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kérdezd az osztálytársaidat, hogy ők mit használnak. Mert az sem mindegy, hogy répatermesztő szakon akarod használni, netán agysebészi tanulmányokat folytatsz...
2017. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angol-magyar tanárin vagyok, szóval nem kellenek nagyon extra funkciók, csak sima szövegbevitel. A csoporttársaim általában netbookon vagy notebookon jegyzetelnek, de az én laptopom elég nehéz, kényelmetlen cipelni.
2017. máj. 5. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, nagyon elmaradott vagyok, csak műszaki főiskolát végeztem, és kizárólag kézzel írva jegyzeteltünk ( 70 es évek) El sem tudom képzelni, hogy valaki az előadáson számítógéppel gépelve jegyzeteljen egy előadást. Mond, hogy nem így van...
2017. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én nemrég végeztem műszaki egyetemen, de még mi is maradi módon, kézzel jegyzeteltünk a legtöbbet.


Mondjuk manapság munkában egy-egy kooperáción már géppel írok, szóval az is megoldható.

2017. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A legtöbben nálunk is kézzel írnak, de sokan írnak számítógéppel is. Sajnos a saját kézírásomat magam is nehezen tudom elolvasni (ez általános és gimi alatt is így volt), így egyetemen is bajosan tudok csak saját jegyzetből tanulni. Ezért kellene valami segítség, hogy legalább az előadások anyagát, ami hosszabb, ne kelljen kézzel írottból kibogarásznom.
2017. máj. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!