Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek ha nem nyitja meg...

Mit tegyek ha nem nyitja meg az adobe acrobat readerben a magyar feliratot a sorozathoz?

Figyelt kérdés
Szeretném folytatni a sorozatomat de már csak angol feliratot találtam hozzá , letöltöttem hát magyart de amikor megakarom nyitni az adove readerben azt írja ki hogy nem tudja megnyitni mert nem támogatott típus , próbáltam már egy-két dolgot de alapból még soha nem néztem így sorozatot , kérlek segítsetek muszáj tovább néznem valahogy :(

2017. máj. 9. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok-sok minden megnyitja a feliratot, de az Adobe Acrobat Reader nem. Nem is értem, hogy került elő...


Próbáld a Jegyzettömbbel, ha Windowst használsz és bele akarsz szerkeszteni. Ha megnézni akarod a filmet/epizódot a felirattal, akkor azzal a programmal nyisd meg, amivel a videofájlt is. Pl.: VLC esetén a futó filmen jobb klikk -> Felirat -> Feliratsáv hozzáadása.

Ha a videó és a felirat fájl neve azonos (csak a kiterjesztés más), akkor a videolejátszó megnyitja magától is a feliratot a filmmel együtt.

2017. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , remélem sikerülni fog :D
2017. máj. 10. 11:19
 3/3 A kérdező kommentje:
és ha VLC-n nézem ahhoz le kell töltenem a filmet ? mert online szoktam , ahhoz nem tudom hozzácsatolni a feliratot?
2017. máj. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!