Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Udv m Nekem van 1 watson as...

Jozsef19921 kérdése:

Udv m Nekem van 1 watson as 2101W A problema a a hosszu fele szol es minden rendben van de a melyladat mikor bedugom a lampa keken vilagit es asztan atbalt pirosra es egy hangotsem ad?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg valami haverodat, aki beszéli a nyelved, hogy fordítsa le magyarra a kérdésed!

Please translate to Hungarian!

Bitte übersetzen!

2017. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerem a típust, egy hulladék. Piacon kapsz 5000 Forintért olyan erősítőt + hangfalat, ami sokszorosan lealázza, mind hangminőségben mind teljesítményben mind használhatóságban. Igazából legjobban úgy jársz vele (anyagilag és időügyileg is) hogy ha a legközelebbi hulladékgyűjtőbe szakszerűen elhelyezed. A távirányítót, a vevő részt, a kábeleket és a csatlakozókat még érdemes lehet kibányászni belőle.
2017. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Teged bisztos molesztalt a tanarbacsi. Es szo szerint beled VERTE a nyeltant!

Nem akarlak felzaklatni az emlekeidel de ugysem ertesz ezen a nyelven

2017. máj. 22. 01:06
 4/4 A kérdező kommentje:

5k-s valaszado ismerem a markat

Amugy talaltam :) de nem szelektuv kukaban hanem csak az utcan hevert :)

2017. máj. 22. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!