Lenovo Thinkpad: windows 10-es verzió meoldja a gondom? (STAR STABLE ONLINE)

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!!!

Van egy Lenovo Thinkpad laptopom, amit még annó új állapotban vettem 50 ezer forintért.. (khhm.. nem érte meg..) Nos... Letöltöttem rá egy Star Stable Online nevezetű játékot. Azt írta ki, nem jó az open gl-em (valami ilyesmi) És hiába indult el a játék NAGYON laggos lett.... Anyukámnak van egy gépe, arra is le van töltve. Régen az a gép windows 7-es volt.Már akkor le völt rá töltve a játék, és ugyanúgy futott rajta mint most az enyémetn. Valami baja lett (fogalmam sincs mi, valamit mindig kiirt meg pittyegett) és az informatikos megcsinállta, és windows 10 lett rajta.. Még mindig rajta van a játék és úgy fut mint a nemtoménmi. Nemhiszem hogy valami nagy dolgot cserélltek ki a gépben, mert sok mindene megmaradt. Az lenne a kérdésem, hogy vajon ha az én gépemet (windows 7) átraknánk 10-esre akkor a játék rajta is normális lenne, vagy csak nagyobb teher lenne neki. Vagy esetleg mit tudunk csinállni? (valami olcsó megoldás kéne, mert nincs pénzem még egy ilyen fosra.....)



2017. jún. 27. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen tipusú a laptopod?
2017. jún. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rakd át az op rendszert pl 8-ra. 10esen nem fut a játék, rengeteg ismerősömnek ez volt a problémája. Valamint jobb videókártyával is próbálkozhatsz de az már drágább megoldás
2017. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Carrymanus válasza:
keress valami rendes játékot
2017. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!