Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a gépem?

Miért nem kapcsol be a gépem?

Figyelt kérdés
A PCX-től rendeltem, nem kértem összerakást. Egy informatikus ismerősömmel raktam össze. Eleinte működött de nem volt kép, újra összeraktuk de most már nem kapcsol be. Mit csináljak vele?

2017. jún. 27. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az informatikus ismerősöd mit mondott mi a baja ?
2017. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fecóka2 válasza:

Szia!


A hiba hátterében először az állhatott, hogy a vásárolt CPU-dat az alaplapod csak bios frissítés után enné meg. Soxor futottam ebbe bele. Az újbóli összerakásnál meg valamit elvétettetek.

Javasolnám, hogy vidd el egy számtech boltba ahol egy kisebb cpu-val felélesztik, meg bios upgradeolják és utána már a te CPU-dal is menni fog. Javasolnék is egy boltot, de sajnos akkor ezt a hozzászólást a moderátor likvidálná. Pedig eléggé nagy tapasztalattal rendelkeznek pont ilyen ügyekben is. Ha érdekel melyik cég a szívem csücske, irj privit.


üdv.


Fecóka

2017. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!