Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális hogy 10 éves Ibanez...

Normális hogy 10 éves Ibanez tiszta rozsda?!

Figyelt kérdés

Nem egy olcsó gitár,100 ezer újonnan szóval arra se lehet fogni,mégis a jack aljzat és a hangszedők meg a csavarok nagyon durván rozsdásak

Mit lehet tenni? Le lehet valahogy tisztítani?



2017. júl. 2. 16:06
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt nem tudom normális-e,de akkor nem rozsdamentes anyagból van.Nekem a régi gitárom is ilyen,az is kb 10 éve lehetett.
2017. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az mennyire olcsó gitár?


Egyébként Ibanez GRG270B

Sokan szidják de rozsdáról sehol se írnak

2017. júl. 2. 17:24
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az idő vasfoga sajnos.Jack aljzatot ki lehet cserélni,de a hangszedők csavarjait macerás,inkább vegyél újat.Nekem csoda,hogy a kábelek még bírták,azok is teljesen szétrozsdáltak már.
2017. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Semmi köze nincs hozzá hogy 10 éves.

Egy fém ami képes oxiálódni, napok alatt rozsdás lesz.

Hogy rozsdaálló, vagy kezelve van, festve van, krómozva van, stb.stb. az mind mind más más kérdés.

Ha egy alkatrész a gitáron rozsdásodásra alkalmas, akkor vadi új gitárodon is rozsdásodni fog ha naponta órákat izzadsz rá, és nem takarítod le :)

2017. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!