Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem tudtok Szekszárdon vagy...

Nem tudtok Szekszárdon vagy Szekszárd közelében régi 40-50 éves rádió javítását vállaló, és hozzáértő szerelőt?

Figyelt kérdés
Hagyatékból hozzám került, egy régi, jelenleg működésképtelen, de szerintem teljesen egyben lévő rádió készülék amit szeretnék működőképessé tetetni.

#kerékpározás #autó #film #zene kirándulás
2017. júl. 9. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem minden idősebb férfi meg tudja javítani. Legalábbis amikor én voltam fiatal, az én ismeretségi körömben szinte mindenki értett annyit az elektronikához, hogy egy TV, vagy egy rádió megjavítása nem jelentett különösebb kihívást. Aztán az integrált áramkörök idejében ez a tudás veszendőbe ment.

De ha ez nem elég megadom egy barátom nevét, aki hobbi szinten még csinál ilyeneket.

2017. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bonyhádon a magnós Gyuri
2017. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!