Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a hifi-nek?...

Mi lehet a baja a hifi-nek? Érdemes elvinnem szervizbe?

Figyelt kérdés

Millenium MN 9644 Mini Hifi.


Két kazettás deck:

Néha nyúzza a szalagot, és be kapta a szalagot, a gumi görgő mellett rá csavarodott a szalag és nem tudom leszedni. Annyira meg tudtam csinálni ne érjed oda ha zenét hallgatok. A szalag még nem volt felcsavarodva az előtt is nyúzta már a szalagot (nem mindig nyúzza).


3 cd disc:

Néha a tiszta cd-k is akadnak, néha meg azt írja ki No Disk (pedig bent van a lemez) mikkor érzékeli a cd-n a számokat, mikkor már ki veszem a cd-t, és a tálcát vissza tolom akkor azt jelzi mintha benne lenne a cd.

A hifin néha nem rendesen reagálnak a gombok a hangerő, meg nyomom a hangerőt és mást csinál helyette. A cd részénél meg az a gond, nem nagyon akar teljesen ki jönni a tálca kézzel kel ki húzzam, mikkor be akarom mennyen a tálca akkor csak kézzel tudom be tolni, és lehet hallani a hangot és kattan egyet és ki írja Dorr Error és akkor a tálcát nem tudom be tolni se semmi csak ha gombot meg nyomom.

CD-s résznek a gombjai meg elég nehézen kell nyomnom hogy működjön.


Sokba kerülhet a javítás?


Mikkor meg vettem, már kellet vinnem szervizbe mert rossz volt, és már akkor 3x volt szervizben de akkor még jótállásos volt.



2017. júl. 15. 16:31
 1/4 anonim válasza:

Sok hiba sok munkadij alk. van vagy nincs.Ujonnan is

Tele volt hibákkal én nem kisérleteznék vele.

2017. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted mik lehetnek a hibái, amiket felsoroltam mitől lehetnek?


Kb mennyi lehet a javítás?

Remélem 10 ezerbe meglehet javíttatni.

Sajnálom ki dobni mert jól szól, és minden van rajta 3 cd-s váltós, két kazettás, bakelit lemezjátszó.


Sajnos ilyen hifik már nincsenek 3 cd-s két kazettás bakelit lemezjátszós, de ha csak egy cd-s az se gond annyira.

2017. júl. 18. 20:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. júl. 24. 11:10
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom aktuális e,kérj telefonon árajánlatot a javitásra ,keress korrekt szakembert.Legyen szerencséd!
2017. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!