Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A német ebay-ről már nem...

A német ebay-ről már nem szállítanak Mo-ra vagy ha igen hogyan tudom beállítani azt hogy csak azokat hozza be amik ide is eljutnak?

Figyelt kérdés
Tavaly még simán tudtam rendelni az xboxhoz játékokat. Sok olyat be is hozott ami ide is szallitott vagy ingyen vagy minimalis osszegert most viszont hiaba probalok olyat keresni ami ide is jon nem talalom, a szallitasi szuronel hiaba irom be az iranyitoszamot h hova, azt nem szuri. Hol tudnam jol beallitani a szurot? Mivel nem beszeleg nemetul csak a fordito altal tudom h nagyjabol mit merre talalok

2017. aug. 15. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak. Német Amazonrol tudom hogy szállít Magyarországra,biztos nem keveredik az ebayt az amazonal ?
2017. aug. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mert az ebay regisztracio osszekottetesben van mindegyikkel tehat az amerikaival az angollal a nemettel stb. Tehat vissza is tudom nezni miket rendeltem es melyikrol. De nem ertem most miert nem talalok mar olyat h ide is jon de nem dupla szallitasi aron
2017. aug. 15. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Én tudom ezt kérdező hogy egy regisztrációval mindenhonnan lehet az ebayről rendelni,de ingyen legtöbbször Kínából lehet,bejelőlted hogy csak az ingyenes szállítást mutasa ? Egy adott dolognál?
2017. aug. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemszukseges h ingyenes legyen a szallitas mar az is fel siker ha szallit ide. Az iranyitoszamot beirtam de nemhozza be csaak azokat amik ide is eljutnanak :(
2017. aug. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!